< Home >

Diary

Tired!

24. září 2013 v 12:33 | Em*
Ahojky zlatka, noo já věděla že to příjde :) Néé nebojte nekončím,ale prostě skončili mi seriály a skončila chut i přidávat. Do toho jsem šla na praxi a věřte že vstávat ve 3:00 ráno,pak stát 12 hodin na nohách a domů se dostat v 19:30 je fakt náročné.Ta lepší varianta je noční,kdy jedu ve 16:00 a příjíždím asi v 7:30 :D Take spánek,je ted můj nejlepší kámoš,protože jsem fakt unavená. Třeba teď jsem měla dvě noční po sobě a to bylo hrozné!

Ráda bych zase přidávala,ale nějak mě Teen Wolf omrzel a neskutečně se nemůžu dočkat až začte Hart of Dixie, Once upon a time, The originals a další. Nicméně chystám se to tady trochu překopat,tak se nelekejte.


Další věc jež,e bych chtěla vytvořit velkou Halloweenskou party na 31ST October. Tak Snad se mi to povede. Protože Halloween miluju. Takže Good Luck Em.TORREY DEVITTO

16. srpna 2013 v 7:43 | Em*

Challenge - kde bys chtěl/a být za 10 let-2.den

15. srpna 2013 v 11:59 | Em*
A mám tady další challenge.Tu 1.můžete číst - TADY a ted k té dnešní.

Téma: kde bys chtěl/a být za 10 let


Jsem velký snílek už od malička. V převedené řeči jsem velmi naivní člověk hlavně v oblasti lásky, v normálních věcech stojím nohama na zemi, ale kde chci být za 10 let? Za 10 let budu třicetiletá. Ta představa je šílená. Pořád si připadám jako malé dítě. Kdybych,ale měla říct,kde chci být za 10 let. Tak odpověd je jednoduchá. Ve 30ti chci být šťastná. Budu mít po škole. Ráda bych pracovala. Ale to hlavní,chci mít rodinu. Kariéra byla pro mě vždy důležitá, ale jelikož studuju obor porodní asistence. První dítě fakt chci mít do 30 let. Už jen když vím ty rizika. No jo, teď najít toho manžela. :D Nicméně pořád mám před sebou asi nějakých 3652 dnů, 87 648 hodin a 5 258 880 minut. Tak to si říkám času dost, a kde chci být za 10 let si rozmyslím až zítra :P ;)

Challenge - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jak to je být single -1.den

14. srpna 2013 v 11:27 | Em*
U svého affs DELUSH, jsem našla tuhle superní výzvu. Každý den napsat článek na určité téma. A řekla jsem si jdu do toho. Už jsem kvůli tomu,že to první téma mě opravdu zaujalo. Tak jdem na to :)

Téma: Tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jak to je být single.


Kde začít... Jsem nezadaná. Nikdy jsem neměla dlouhodobý vážný vztah. Na to,že mi je 20 by to asi každý čekal. Vždycky byla pravda, že mám ráda svoji volnost. Dnes už to považuju za výmluvu a jsem si tím jistá. Většina mých kamarádek je štastně zadaná a já jim jen tiše závidím. Čím jsem starší, tím si říkám,že jsem vybírávavá. Osobně se nemám problém zamilovat. Jen si vybírám "ty" špatné kluky. Do 18 let jsem měla jednoho kluka. Takže celý můj teen život je vlastně single. Už jsem si říkala,že jsem divná? :D Ale nee, v posledním roce, jsem poznala Co je zamilovanost, jaké je to mít ráda 2 kluky najednou, jaké je to utrpení když se o sobě dozví,jaké je to chodit s kámošem a taky co je láska na první pohled,která mě dostala ze všech těch ubrečených dnů,že nemůžu být šťastná s někým koho mám ráda. Nejhorší na tom všem je,že když jsem byla konečně zamilovaná, šťastná a myslela si,že už konečně mám toho pravého a měla ho strašně ráda. Tak se semnou rozejde,jen kvůli tomu,že jsem moc hodná. To je můj život. Proto jsem ve stádiu, kdy na všechny kluky vykašlala. Protože z lásky na první pohled se těžko dostává. :) Nicméně moje naděje na to,že to jednou příjde ještě nevyhasla :) A proto ti co mají své drahé polovičky,važte si jich, protože né všichni mají takové štěstí :)

Points of Em* • 1

8. srpna 2013 v 9:54 | Em*

Mám tady pár bodů co bych Vám chtěl říct,no doufám,jen že jich bude pár.

• Dneska jdu konečně na hokej. Po "dlouhých" 4 měsících jsem se dočkala. Sice každý rok říkám,že je to moje poslední sezóna,ale když já ten sport tak miluju,že ještě jeden rok vydržím. :D

• Nevíte co ukuchtit na oběd? Nejsem nějaká extra kuchařka. Chtělo by to něco lehkého, né moc náročného a abych měla ty potraviny doma.

• Doporučuji zkouknout "THE CONJURING" ... je to nejnovější horor,ale vážně za to stojí! Je tam pár fakt lekavých scén. Já osobně se lekla hned po 5 minutách.

• Dala jsem se na cvičení. Když Vám "kámoš" řekne,že jste přibrali. Žádnou holku to nenechá chladnou. :D Zatím se držím 4 dny. A musím říct,že se cítím hned líp. Doufám,že mi to vydrží.

• Koho chcete vidět na příštích avatarech?
 
 

Reklama